Clash Of Clans Mybot 5.1.4 [Modlu] Türkçe

ÖNEMLİ!!!!

03.02.2016 tarihi itibari ile bot güncellenmiş ve içerisine yeni modlar eklenmiştir. Bununla beraber bot içerisinde birçok yeni özellik mevcut. Bot için yapılmış olan tüm modlar bu derleme içerisinde mevcuttur. 4 parmak saldırısı yıldırım büyüsü ile karaiksir kasma vs vs. Bugün hepsini deneyip yarın gün içerisinde yeni bir video ile hepsinin kullanımını anlatacağım. Bot içerisinde köy aramalarını iyileştirmek adına yeni ölü köy resimleri ekledim. Artık botumuz ölü köyleri daha rahat tespit edebilecek. Arama süresi çok küçük bir miktar uzayacak fakat buda arama yaparken syngc hatalarının daha az olmasına sebep olacaktır. Yukarıdaki linklerde botun modlu sürümü mevcuttur.

Başlıca Yenilikler
-Yeni Toplayıcı Resimleri
-Dört Parmak Modu
-Telegram Bildirim Modu
-Tuzaklı Köy Algılama
-cocstats.com’dan Köy İstatistikleri
-Yeni Kahraman Filtresi
-Çoklu Saldırı
-Yeni Büyü Arayüzü
-Akıllı Sonda Saldırısı
-Yeni Ölü Köy Tespit Sistemi
Yeni Deprem Büyü Sistemi
-Kara İksir Tarafından Saldırı Modu
-Kara İksir Tarafından Saldırı Modunda Deprem Büyüsü Kullanma
-2 Defa KB Bulma Hatası Onarıldı
-Asker Bırakma Ayarlarında Düzeltmeler
-Gelişmiş Ayarlar
-Otomatik Büyü Üretimi
-Boş İşçi Bildirimi
-Yeni Profil Sistemi

unnamed

Yapılan bahsettiğimiz yenilikler sayesinde eski sürümde karşılaştığınız ölü köylere saldırmadan geçmesi gibi hatalar biraz daha giderilmiş ve botun çok daha kesin çalışması sağlanmış. Botun genel kullanımını ve ayarlarını anlattığımız videomuz aşağıda yer almaktadır. Mybot 5.1.3 saldırı ayarları videomuzda her belediye binasına göre kullanıcılara tavsitelerdede bulunduk. Tavsiyelere uyduğunuz taktirde yüksek kazanç sağlayıp depolarınızı çok kısa bir sürede tam dolu hale getirebilirsiniz.

Bot içerisinde apkzan için ufak düzeltmeler yapılmış botun genel yapısına zarar verilmemiştir. Bot içerisinde virüs bulunmamakta ve botun kullanımını kolaylaştırmak için kurulum haline getirilimiştir. Dosya alanından kazanmak için aslen 36 MB boyutunda olan bot sıkıştırılarak 8 MB boyuta düşürülmüştür.

Mybot’u bilgisayarınızda kullanmanız için bazı taban yazılımlar gerekmektedir. Bunlar videodada anlatılmaktadır. Bu yazılımları aramamanız hızlıca ulaşabilmeniz için aşağıda sunulmuştur. Buradan bu yazılımları indirip muhakkak kurmanız gerekmektedir.

******* Zip/Rar içinde 860*732 dosyasını BlueStacks programını kurduktan sonra tıklayıp evet evet deyiniz ve kurulumu tamamlayınız.

MyBot 5.1.4 Modlu Ve Türkçe indirme :

download_square

MyBot 5.1.4 Türkçe Modsuz İndirme :

download_square

BlueStacks programını bilgisayara kurduktan sonra açıyoruz ve clash of clans ta kullandığınız gmail adresi ile giriş yapıyoruz ve google playden clash of clans ı indiriyoruz daha sonra clash of clansı açıp üyeliğimizle giriş yapıyoruz ve daha sonra BlueStacks programını kapatıyoruz ve botu açıyoruz ( video da yapılanları yapmanızı tavsiye ederim )

 

Bot için gerekli olan programlar :

BlueStacks Pro v.0.9.4.4500 Rootlu indirmek için : Buraya Tıklayınız.

Mybot 5.1.4 Çalışması İçin Gerekli NET Framewok 4.6.1 : Buradan İndiriniz.

Mybot 5.1.4 Çalışması İçin Gerekli Visual C# Paketini : Buradan İndiriniz.

Gerekli indirmeleri yapıp kurduktan sonra aşağıdaki videodan genel kurulum ve ayarları takip ederek botu sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Mybot 5.1.4 Kurulum ve Kullanım videosu :

 

Clash Of Clans Mybot 5.1.4 [Modlu] Türkçe” için 2 yorum

 • 11 Mayıs 2016 tarihinde, saat 00:52
  Permalink

  Language setting is Wrong: Change CoC language to English!
  hatası veriyor ne yapmam lazım

  Yanıtla
  • 28 Mayıs 2016 tarihinde, saat 12:11
   Permalink

   oyunun dilini ingilizce yaptın mı ?

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: